Červen 2011

Tak co se tu stane? Uvidíme.

29. června 2011 v 21:03 | Ell* |  About blog

Už dlouho se ptáte, co se stane s tímhle blogem. A já vás nechala dlouho čekat. Pravdou je, že od doby, co nemám blog, hodně mi chybí těch pár (málo) lidí, kteří se svému blogu intezivně věnují a ke kterým jsem měla relativně blízko.
Vůbec nevím, co udělám. K blogu mě to poslední dobou netáhne. Vím, že je škoda všecko zahodit, ale tak nějak se k tomu blížím. Nechci se vším uplně seknout, možná jen změním téma, teď o prázdninách budu mít čas, tak... Možná bych se zas vrátila. Ale přiznejme si to, TENHLE blog už dávno "umřel". Možná bych prostě začala od začátku. Posledních pár dní jsem o tom hodně přemejšlela.

Začala jsem koukat na PLL a baví mě to. Je to nová věc, která mě žene dál. O PLL moc blogů není, možná že to by bylo právě teď pro mě to pravé téma. Možná si říkáte: Zanevřela na TVD. Vůbec to tak není. Upíří deníky mi změnili život. Změnili mi pohled na svět. Ovlivnilo mě to. A je to něco, co mi nejdíl vydrželo a stále drží. Něco, co mám ráda, pf, co říkám ráda, miluju už hóódně dlouhou dobu. :D Ale už prostě si nejsem jistá, jestli mě to táhne, psát o tom blog. Potřebuju změnu.

Takže tímto všem affs, kteří sem ještě občas přijdou s nadějí, že se vrátím, ti kteří vydrželi, ale i těm, kteří to už nevydrželi (já bych to čekání taky nevydržela :D) patří velké DÍK. Bez vás by to tu nebylo ono :) Budu ráda, když si tuhle adresu ponecháte v paměti, já ty vaše taky a kdybych se rozhodla vrátit do blogového světa ať už by bylo téma novýho blogu jakékoli, stoprocentně se ozvu :)

Ještě jednou, děkuju :) Dali jste mi hodně. Všechno jednou končí, ale nové začíná :) Nebojte, zase začne ;) Vaše Angie*