Březen 2011

Kontrola affiliates

29. března 2011 v 20:31 | Angie* |  About blog
Tak jak jste si asi všimli, trošku jsem sem přestala chodit... Je to z nedostatku času a kvůli bordelu kterej na blogu mám :D Takže tu udělám tak trochu rekonstrukci... : Novej lay, úprava článků a kontrola affs :)
Mám v tom totiž maglajs, vůbec nevím s kým jsem spřátelená a s kým ne... Nikonu na blog nebudu psát, že je, bude tu dost dlouho na to, aby každej kdo na blogu v té do bě byl, sem přišel a zapsal se, takže do komentářů prosím:

1. Nick (pokud je na blogu víc členů, prosím vypsat)
2. Blog/ Web
3. Jak přibližně dlouho jsme affiliates
4. Skupina, ve které jsi teď (normal, top, elite)
5. Skupina ve které by jsi chtěl být (normal, top, elite)

A protože jsem koukala, že jsem opravdu několikrát měnila pravidla, tady jsou znovu:
1. Musíš mě mít v menu (týká se elite, případně top) nebo v článku (týká se všech)
2. Nenadávat, neurážet blog! + nemít na svém blogu rasistický a erotický materiál
↑ Tato pravidla je NUTNO dodržovat, (o prav. návšť. a kom., přibyde až budu aktivní) ↑

KONTROLA POTRVÁ ODE DNEŠKA (29.3.) DO 8.4.2011
tudíž na zapsání máte deset dní
+ ODE DNEŠKA (29.3.) DO 8.4.2011- OFICIÁLNÍ PAUZA !

10 Things about Nina Dobrev

24. března 2011 v 19:42 | Angie* |  Nina-News
!!! Omlouvám se za mojí nepřítomnost, vím je to strašný, ale nějak poslední dobou opravdu nestíhám a nemám chuť... Doufám že to chápete, hlavně AFFS !!! A tímto se jim teda moc omlouvám a doufám, že mi to omluví, mám toho teď opravdu moc :(
Tady je 10 věcí, které by jste podle časopisu Teen Vogue měli o Nině vědět. Já osobnějsem vůbec nevěděla, že Nina mluví plynule francouzky a také jsem nevěděla povolání jejího otce. Zajímavé novinky:
1. Nina se narodila v Bulharsku, v Sofii. Po té se ve dvou letech přestěhovala do Kanady.
2. Začínala jako náctiletá matka Mia v seriálu 'Degrassi: The Next Generation.'
3. Mluví plynule francouzsky, anglicky a bulharsky.
4. Nyní žije v Atlantě, v Georgii.
5. Nina se věnovala sociologii na Ryersonově univerzitě v Torontu, předtím než se naplno odevzdala herectví.
6. Na střední škole byla v gymnastickém týmu.
7. Nina nikdy nepotvrdila ani nepopřela vztah s jejím kolegou z Tve Vampire Diaries, Ianem Somerhalderem.
8. V roce 2010 získala v Teen Choice Awards ocenění "Breakout Star Female".
9. Její matka je umělkyně a otec počítačový vědec.
10. Její prostřední jméno je Constantinova ( Narozena tedy jako Nina Constantinova Dobreva)
»Source: NinaDobrev-4fans.blog.cz (zkopírováno z isomerhalder-fan)

Ian Somerhalder » about 2. season & kidnup of Elena

18. března 2011 v 14:48 | Angie* |  TVD-news
Ian Somerhalder byl při rozhovoru s MTV Hollywood Crush dotázán, jestli už mají informace o tom, jak by měla 2.série skončit. Podle Ianových slov to neví ještě nikdo. "Jsem velmi nadšený, až uvidím, jak to skončí. Víte, tohle není jako film, kdy dostane scénář až do poslední scény." Na otázku, co by rád viděl odpověděl takto: "Rád bych viděl, jak Damon unese Elenu a pak spolu odjedou do Karibiku. Nebo nejdřív do Paříže a pak na jednu sérii zmizí do Karibiku, nebo tak něco. Víte, všichni by je společně hledali ."
»Source- článek: Nina-DobrevFan.blog.cz
»Source- avatar: Me

Kat Graham » Behind The Scenes Of The Janet Mashup!

17. března 2011 v 13:58 | Angie* |  K. Graham
Tak a jako malou náplast za tu otřesnou aktivitu tu mám video ze zákulisí natáčení písničky "Love Will Never Do Without An Escapade". Je to pěkné video, určitě se podívejte :)
Děkuju Damie za video


Omlouvám se

15. března 2011 v 13:38 | Angie* |  Updates about me
Ahoj všem, se moc omlouvám, ale teď to nějak nestíhám...
PROSÍM VŠECHNY AFFS, ABY TO OMLUVILI, VĚTŠINU UŽ JSEM 4 DNY NEOBĚHLA, ALE DNESKA NEBO ZÍTRA SE K VÁM URČITĚ DOSTANU... TAK SE PROSÍM NEZLOBTE...
Mám sice prázdniny, ale nejsem doma, takže tu asi nebudu tak často... :) Teď jdu oběhnout ELITU a odpoledne nebo večer oběhnu zbytek... :)
Jinak jak se máte? Mě se ta pauza strašně táhne, koukám na díly znova, nudím se :D Jinak zas hodnám zkusit udělat nový lay, uvidíme jak to dopadne.. :) Zatím se mějte :)
Obrázek: ninadobrev-4fans.blog.cz

8 more scans from Teen Vogue magazine

13. března 2011 v 15:53 | Angie* |  Gallery update


Objevilo se dalších 8 scanů z časopisu Teen Vogue, ve kterém se Nina objevila :) Už jsem vám sem dávala scan titulní strany, kde Nina je, tak tady jsou scany z obsahu časopisu :) BTW: Jinak se moc všem omlouvám, že jsem tu 3 dny nebyla, ale opravdu jsem to nějak nestíhala :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Photoshoots 2011 » Teen Vogue Magazine

9. března 2011 v 17:54 | Angie* |  Shoots-2011


Tak tu pro vás mám včera zmiňovaný photoshoot :)) Je pro Teen Vogue magazine, nafolil ho R. Cameron a fotek je 11 :) Bohužel nejsou v HQ, ale snad se brzo objeví :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Scans 2011 » Teen Vogue Magazine

8. března 2011 v 15:52 | Angie* |  Scans-2011


Jestli víte, nedávno se objevila nekvalitní fotka titulní strany Teen Vogue, na které je Nina. Tak konečně vám mohu dodat i scan této titulky... :) Na titulní straně je fotka z nového photoshotu, který nafotil R.Cameron a který vám později také přidám :)

imagebam.com

2x17 » Know Thy Enemy » Extended promo

6. března 2011 v 11:49 | Angie* |  TVD-videos
Ahoj... :) tak tu mám pro vás extended promo, který je rozhodně zajímavý a doporučuju zkouknout, protože je tam spousta novejch záběrů, který jsme v předchozím krátkém promu, které se nedávno objevilo, neviděli :)


FOLLOW ME :)

5. března 2011 v 19:29 | Angie* |  About blog
Ahoj, ahoj, ahoj :D Tak, jo, konečně jsem se dopracovala k tomu, udělat twitter pro blog a i facebook :) Teď se vlastně rozmýšlím, jestli nebudu používat jen jedno, protože, upřímně, mezi náma, já jsem strašně líný stvoření, abych něco přidala na blog a ještě o tom napsala na dva různý účty... :D Takže, zatím sem házím jen twitter... vždyť vy když byste byli tak moc hyperaktivní a chtěli si najít face blogu, najdete ho :D Budu ráda, když si mě přidáte a když vám k něčemu bude :))


Nina Dobrev » Interviews » about her dual role and TVD

4. března 2011 v 19:35 | Angie* |  Nina-Interviews
Pokud Katherine i Elena jsou obě dvojnice Petrovy, setkáme se s originální původní Petrovou v této sezóně? Chtěla by jste hrát již třetí postavu v seriálu? Nina Dobrev: Hraní třetí postavy by bylo divoké! Přesto se teď cítím na cokoliv.

Kdo miluje Stefana víc: Elena nebo Katherine? A proč? Nina Dobrev: Já bych řekla, že jejich lásky pocházejí každá z jiného místa. Elena miluje Stefana, protože k němu cítí hluboké spojení a překonává všechny běžné emoce života na vysoké škole. Katherine miluje Stefana, protože se s ním váže její historie a vrací se to zpátky, většina smrtelníků to nikdy nepochopí. Je to jako hra na kočku a myš. On dělá drahoty. Pro ní je to velmi vzrušující.

Oplatí někdy Elena Damonovy city k ní? Nina Dobrev: Ačkoli se to zdá jako dobrodružná příležitost, je trochu riskantní jít spolu s Damonem, takže pochybuji, že by se dali v této nebezpečné řadě dohromady. Navíc, ona je známá svou loajalitou, tak by to nemělo překvapovat.

Na jisté úrovni, je Elena zamilovaná do obou bratrů? Nina Dobrev: Chudák Elena vidí dost dramatických věcí ve svém životě plným chaosu, ale kdyby ano, mohli by jste ji vinit?

Podaří se někdy Katherine využít své síly ke svedení Stefana? Nina Dobrev: Stefan je opravdu nad celou událostí s Katherine, takže bude muset být docela těžké strhnout ho k sobě znovu.

Sources:
text- isomerhalder-fan
avatar- me

POTM- April 2011

4. března 2011 v 12:03 | Angie* |  POTM


Ahoj... tak včera jsem nic nepřidala, za což se omlouvám, ale dodělávala jsem si nějaký věci k blogu, později uvidíte :D POTM je s osobními fotkami Niny, jak jsem minule slíbila :) Budu ráda když pod perexem vyberete svojí oblíbenou fotku a hlásnete :)

HOT or NOT- April 2011

2. března 2011 v 21:19 | Angie* |  Ankety,soutěže

Tak a máme tu hlasování HOT or NOT pro měsíc duben :) Jsem trošku pozadu a měla jsem teprv HoN na únor, tak jsem teď rovnou udělala na duben a ta fotka co vyhrála únor, bude na březen :D Omlouvám se za ty změny, ale nechci být pozadu :)
PRO MĚ JE JEDNOZNAČNĚ HOT, HLASUJTE V ANKETĚ :))

Old poster with Elena and Isobel for 1.season

1. března 2011 v 19:40 | Angie* |  Gallery update
Objevil se nádherný plakát s Elenou a Isobel, je to teda starej plakát, ale já ho neviděla a ještě ho tu nemám, takže napravuju :D :)
Plakát jsem oběvila u aff thevampirediaries, děkuju :))
BTW: Budu ráda když budete psát další otázky do ask me, už připravuju první odpovědi, čim dřív napíšete víc otázek, tím dřív budete mít odpovědi :D Ask me najdete buď v menu nebo o tři články níže :)