1x16 až 1x22- Synopsisy

8. února 2011 v 13:28 | Angie* |  TVD-synopsis
1x16- There Goes the Neighborhood
NOVÝ ZAČÁTEK - Anna s sebou na návštěvu za Damonem přivádí překvapivého hosta. Elena a Stefan jdou na nepříjemné dvoj-rande s Caroline a Mattem, ale Stefan a Matt zjišťují, že mají něco společného. Jenna se znovu setkává se svojí starou kamarádkou Kelly a Jeremyho vztah s Annou se vyvíjí nečekaným směrem…

(Další synopsisy dílů pod perexem)

1x17- Let The Right One In
Stefan je nucen učinit děsivé rozhodnutí - když Stefan a Damon odhalí nového nebezpečného nepřítele, Stefan se náhle ocitá v nebezpečné situaci. Damon a Elena se snaží přesvědčit Alarica, aby s nimi pracoval na pomoci pro Stefana. Matt doufá, že jeho matka, Kelly, by mohla zůstat. Když se jí porouchá auto v bouři, Caroline učiní děsivý objev, který šokuje všechny ve městě.

1x18-Under Control
Nenašla jsem, pokud najdu, doplním...

1x19- Miss Mystic Falls
Nenašla jsem, pokud najdu, doplním...

1x20- Blood Brothers
Nenašla jsem, pokud najdu, doplním...

1x21- Isobel
Nenašla jsem, pokud najdu, doplním...

1x22- Founder's Day
Den Zakladatelů konečně přišel a všichni jsou zaneprázdněni přípravami ohňostroje na poslední chvíli. Stefan je nedvůj kvůli Damonovu novému postoji k Eleně, ale Elena je více znepokojena nápravou svého vztahu s Jeremym. Jeremy se bojí o Annu, ale není si jistý jeho posledním plánem do budoucnosti. Zatímco Caroline se těší na její den, co by královna slavnosti, také se snaži pomoci Mattovi a Tylerovi vrátit jejich vztah zpátky do starých kolejí. A konečně, ačkoli Damon a Alaric dělali vše pro to, aby ho zastavili, Johnathan Gilbert uvedl do pohybu plán, ve kterém Den Zakladatelů skončí v chaosu, zkáze a smrti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama